Liderwalut

Strona internetowa

Liderwalut.pl to kantor internetowy, w którym dokonasz bezpiecznej, szybkiej i korzystnej wymiany walut. W swojej ofercie posiadamy m. in. euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego, koronę szwedzką, koronę duńską oraz koronę norweską.
Proste zasady wymiany i przejrzysta oferta prezentująca rzeczywiste kursy transakcyjne.


Intuicyjny system transakcyjny, w którym w pierwszej kolejności zawierasz transakcję, a dopiero w następnym kroku wykonujesz przelew sprawi, że z łatwością kupisz lub sprzedasz waluty po najlepszym kursie. 


Kantor nie pobiera żadnych opłat za przelewy zwrotne oraz przyjmuje wpłaty z banków zagranicznych.


W naszej ofercie karty walutowe w EUR, USD, GBP oraz przedpłacona w PLN. Dzięki nim każdy wyjazd zagraniczny lub przesyłanie pieniędzy dla bliskich w kraju to gwarancja jeszcze większej wygody i bezpieczeństwa.


Liderwalut.pl to pierwszy kantor internetowy w Polsce, w którym można zapłacić w kryptowalucie Bitcoin.

 

Oceń ten kantor Dodatkowy opis Przejdz do tego kantoru

Zalety Liderwalut.pl:

- szybkość

- wygoda

- bezpieczeństwo

- gwarancja niezmienności kursu po zawarciu transakcji

- możliwość negocjowania kursu

- transakcyjne kursy walut dostępne na stronie głównej

- zawieranie transakcji bez konieczności zasilania konta w kantorze

- możliwość zamówienia karty walutowej w GBP, EUR, USD oraz przedpłaconej w PLN

- Liderwalut.pl odbiera przelewy walutowe z zagranicy

- przyjmujemy płatność w Bitcoin

Zapraszamy do kontaktu z infolinią pod numerem telefonu 58 5000 108 lub mailowo [email protected]

Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
adam 24.06.2015 wszystko sprawnie i bardzo szybko! bardzo dobry kontakt z bokiem, świetna jakość obługi
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Monika 18.06.2015 świetny kantor. bardzo dobre kursy wymiany, szybka realizacja zlecenia, ogromny plus za jakość obsługi - inne kantory powinny się od was tego uczyć!
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Martyna 02.06.2015 Bardzo polecam, korzystam od ponad 2 lat i do tej pory wszystko w najlepszym porządku
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Marek 11.05.2015 Jestem bardzo zadowolony z tego kantoru. Wymieniałem u nich walutę już kilka razy i za każdym razem środki były po kilkunastu minutach, transakcja przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, kursy też mają bardzo dobre. polecam :)
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Norbert 11.10.2013 Póki co - jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mają dobry kurs i niezły czas przelewu, duży wybór walut i banków. Obsługa telefoniczna bardzo profesjonalna. Serwis intuicyjny, ale nie moja estetyka, grafikę mogliby poprawić. Szkoda też, że nie mają rabatów dla stałych klientów, zleceń stałych i przelewów zagranicznych, ale i tak polecam
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ludwik 05.09.2013 Chciałbym się czegoś czepić, ale właściwie nie mam czego, jestem bardzo zadowolony i będę korzystał dalej. Szybka i bezproblemowa obsługa. Dobry kanał informacyjny o przebiegu transakcji, dzięki czemu transakcje przeprowadza się w pełnym zaufaniu do drugiej strony. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
MoniaD 25.04.2013 Rzeczywiscie miła obsłgua i dobre spready. Ostatnio się przerzuciłam i sobie chwalę...
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
demiurgopodobna łyżka do malkontentów 19.04.2013 aj tam chłopaki, po prostu zapętlili kilka transakcji, może i najnowszych, nie wiem jakimi kryteriami się kierują ale kursy nie odbiegają od tych po prawej stronie, robicie z igły widły, fakt nad przejrzystością witryny mogliby popracować, bo smutno i szaro, ale nie o to w tym chodzi, ważne, że są solidni w tym co robią i robią w to sposób fair korzystam z ich usług i złego słowa nie dam o nich powiedzieć, kursy mają jedne z lepszych + najpier moge sobie zablokowac kurs a później pieniążki dosłać, mają mój bank więc kase mam max w godzine, a na infolinii pracuje miła Pani, której głos jest jak balsam na duszę ;) polecam, nie zawiedli mnie jeszcze
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Michał 18.04.2013 Bardzo dobre kursy, polecam
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Rafał 17.04.2013 Witam. Jestem klientem dwóch kantorów internetowych. Generalnie jestem zadowolony z ich obsługi. Wszędzie widzę reklamy liderwalut, więc postanowiłem przetestować i ten serwis. Ponieważ jestem szefem zespołu informatyków i troche na informatyce znam się, to zwracam także uwagę na techniczną stronę realizacji serwisu. Na stronie liderwalut widzę takie okienko "Najnowsze transakcje w Liderwalut.pl". Przyglądam się temu i klikam F5 (odswieżanie) i widzę, że to jest jakaś ściema, bo każdorazowe odświeżanie generuje nową informację, która cyklicznie powtarza się, a kursy zupełnie nie odpowiadają tym prezentowanym obok, czyli tak jakby te dane pochodziły z bazy i były co chwile losowo wyświetlane, czyli nieprawdziwe. Widzę, że tutaj wypowiadają się właściciele kantorów, zatem proszę o wypowiedź właścicieli liderwalut, czy są to prawadziwe informacje pokazujące obroty w waszym serwisie i uwiarygadniające wasz serwis czy jawnie wprowadzacie w błąd potencjalnych klientów. Jeśli to drugie, to naprawdę żenujące i daleko naganne oszukiwanie klientów. Jeśli to pierwsze, to proszę wytłumaczyć, dlaczego te dane co chwile powtarzają się, kursy nie są prawdziwe i każde odświeżenie powoduje wyświetlenie innych danych. Wstawiam neutralne oceny, bo nie korzystałem jeszcze z tego kantoru. Jeśli uzyskam odpowiedź obiecuję przetestować i rzetelnie ocenić. Rafał H-S Informatyk
Odpowiedź właściciela na powyższy komentarz
Witam. Nowa funkcjonalność na stronie Liderwalut.pl pokazuje losowo, wyświetlane w pętli transakcje naszych Klientów zawarte w ciągu ostatniej doby. Wyświetlane są wyłącznie faktycznie zrealizowane transakcje. Funkcjonalność ta została wprowadzona na podstawie sugestii naszych Klientów. Z wyrazami szacunku zespół Liderwalut.pl.
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Marcin o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Podczas próby wymiany wyskakuje błąd połączenia... Nie polecam
 • AlToene o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Na dzień dzisiejszy widzę, że w Aliorze zmiany. Spread poszedł w górę !! Kursy z 10 kwietnia 2016: Euro: K 4,26 S 4,32 USD K 3,64 S 3,79 GBP K 5,28 S 5,37 Czyli na funcie 0,09 pln gdzie w innych kantorach internetowych 0,04 pln. Euro 0,06 pln, dolar 0,05 pln gdzie w innych kantorach internetowych 0,03 pln. Prosty rachunek - wymiana…
 • Ragnar o serwisie Amronet:
  Kursy są podobne jak w innych tego typu kantorach. Na plus natomiast znakomita obsługa oraz funkcjonalny, w pełni zautomatyzowany panel.
 • dejf o serwisie Amronet:
  Wziąwszy pod uwagę kursy i to z jaką łatwością dokonuje się transakcji mogę polecić ten kantor. Bardzo sprawnie dokonuje się samej wymiany waluty, z przelewami bywa różnie, zależnie w dużej mierze od tego kiedy dany bank księguje środki, ale dłużej niż 24 godziny nie czekałem.
 • waldig o serwisie Amronet:
  Firmowe rachunki odrębne od standardowych- to fajna opcja, bo kantor od razu wie, że ma wystawiać FV. Transakcje odpowiednio szybkie, na nic nie narzekam.
 • jacek o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Poza typową działalnością kantorową dla mnie rzeczą nieocenioną i niepowtarzalną są karty płatnicze-bankomatowe w EUR, USD i GBR. Jeżdżę często na Słowację i do Włoch gdzie mogę płacić bez prowizji i tego cholernego spreadu. Korzystam też z płacenia kartą USD w Czechach - jest tylko mały spread (1%) VISY z koron na…
 • edmund o serwisie Amronet:
  Kiedyś wymieniałem przez bank, ale w tym kantorze jest sporo taniej. Zarejestrowałem się jako użytkownik biznesowy i błyskawicznie zauważyłem, że takie konto ma zalety. Otrzymuję faktury.
 • czarek o serwisie Amronet:
  Jeden z najlepszych kantorów online, a korzystałem już z kilku. Tak dobrej obsługi klienta jeszcze nie napotkałem. Znakomity, szybki kontakt, elastyczne, ugodowe warunki.
 • Mariola o serwisie WalutoBox:
  Kantor nie jest ATRAKCYJNY, wysokie prowizje i opłaty za przelew wpływają na Ogólnie wysoką cenę waluty. Klienci chyba nie zwracają na to uwagi, jednak po szczegółowym przeliczeniu ceny walut wcale nie są takie tanie, jak kantor twierdzi.
 • karol.wronka o serwisie Amronet:
  Założenie firmowego konta w kantorze przyniosło mi korzyści. Dzięki temu przepływ pieniędzy w walicie między rachunkami jest sprawny, a wymieniam we własnym biurze- online.
Infografika