Liderwalut

Strona internetowa

Liderwalut.pl to kantor internetowy, w którym dokonasz bezpiecznej, szybkiej i korzystnej wymiany walut. W swojej ofercie posiadamy m. in. euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego, koronę szwedzką, koronę duńską oraz koronę norweską.
Proste zasady wymiany i przejrzysta oferta prezentująca rzeczywiste kursy transakcyjne.


Intuicyjny system transakcyjny, w którym w pierwszej kolejności zawierasz transakcję, a dopiero w następnym kroku wykonujesz przelew sprawi, że z łatwością kupisz lub sprzedasz waluty po najlepszym kursie. 


Kantor nie pobiera żadnych opłat za przelewy zwrotne oraz przyjmuje wpłaty z banków zagranicznych.


W naszej ofercie karty walutowe w EUR, USD, GBP oraz przedpłacona w PLN. Dzięki nim każdy wyjazd zagraniczny lub przesyłanie pieniędzy dla bliskich w kraju to gwarancja jeszcze większej wygody i bezpieczeństwa.


Liderwalut.pl to pierwszy kantor internetowy w Polsce, w którym można zapłacić w kryptowalucie Bitcoin.

 

Oceń ten kantor Dodatkowy opis Przejdz do tego kantoru

Zalety Liderwalut.pl:

- szybkość

- wygoda

- bezpieczeństwo

- gwarancja niezmienności kursu po zawarciu transakcji

- możliwość negocjowania kursu

- transakcyjne kursy walut dostępne na stronie głównej

- zawieranie transakcji bez konieczności zasilania konta w kantorze

- możliwość zamówienia karty walutowej w GBP, EUR, USD oraz przedpłaconej w PLN

- Liderwalut.pl odbiera przelewy walutowe z zagranicy

- przyjmujemy płatność w Bitcoin

Zapraszamy do kontaktu z infolinią pod numerem telefonu 58 5000 108 lub mailowo [email protected]

Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
adam 24.06.2015 wszystko sprawnie i bardzo szybko! bardzo dobry kontakt z bokiem, świetna jakość obługi
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Monika 18.06.2015 świetny kantor. bardzo dobre kursy wymiany, szybka realizacja zlecenia, ogromny plus za jakość obsługi - inne kantory powinny się od was tego uczyć!
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Martyna 02.06.2015 Bardzo polecam, korzystam od ponad 2 lat i do tej pory wszystko w najlepszym porządku
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Marek 11.05.2015 Jestem bardzo zadowolony z tego kantoru. Wymieniałem u nich walutę już kilka razy i za każdym razem środki były po kilkunastu minutach, transakcja przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, kursy też mają bardzo dobre. polecam :)
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Norbert 11.10.2013 Póki co - jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mają dobry kurs i niezły czas przelewu, duży wybór walut i banków. Obsługa telefoniczna bardzo profesjonalna. Serwis intuicyjny, ale nie moja estetyka, grafikę mogliby poprawić. Szkoda też, że nie mają rabatów dla stałych klientów, zleceń stałych i przelewów zagranicznych, ale i tak polecam
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ludwik 05.09.2013 Chciałbym się czegoś czepić, ale właściwie nie mam czego, jestem bardzo zadowolony i będę korzystał dalej. Szybka i bezproblemowa obsługa. Dobry kanał informacyjny o przebiegu transakcji, dzięki czemu transakcje przeprowadza się w pełnym zaufaniu do drugiej strony. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
MoniaD 25.04.2013 Rzeczywiscie miła obsłgua i dobre spready. Ostatnio się przerzuciłam i sobie chwalę...
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
demiurgopodobna łyżka do malkontentów 19.04.2013 aj tam chłopaki, po prostu zapętlili kilka transakcji, może i najnowszych, nie wiem jakimi kryteriami się kierują ale kursy nie odbiegają od tych po prawej stronie, robicie z igły widły, fakt nad przejrzystością witryny mogliby popracować, bo smutno i szaro, ale nie o to w tym chodzi, ważne, że są solidni w tym co robią i robią w to sposób fair korzystam z ich usług i złego słowa nie dam o nich powiedzieć, kursy mają jedne z lepszych + najpier moge sobie zablokowac kurs a później pieniążki dosłać, mają mój bank więc kase mam max w godzine, a na infolinii pracuje miła Pani, której głos jest jak balsam na duszę ;) polecam, nie zawiedli mnie jeszcze
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Michał 18.04.2013 Bardzo dobre kursy, polecam
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Rafał 17.04.2013 Witam. Jestem klientem dwóch kantorów internetowych. Generalnie jestem zadowolony z ich obsługi. Wszędzie widzę reklamy liderwalut, więc postanowiłem przetestować i ten serwis. Ponieważ jestem szefem zespołu informatyków i troche na informatyce znam się, to zwracam także uwagę na techniczną stronę realizacji serwisu. Na stronie liderwalut widzę takie okienko "Najnowsze transakcje w Liderwalut.pl". Przyglądam się temu i klikam F5 (odswieżanie) i widzę, że to jest jakaś ściema, bo każdorazowe odświeżanie generuje nową informację, która cyklicznie powtarza się, a kursy zupełnie nie odpowiadają tym prezentowanym obok, czyli tak jakby te dane pochodziły z bazy i były co chwile losowo wyświetlane, czyli nieprawdziwe. Widzę, że tutaj wypowiadają się właściciele kantorów, zatem proszę o wypowiedź właścicieli liderwalut, czy są to prawadziwe informacje pokazujące obroty w waszym serwisie i uwiarygadniające wasz serwis czy jawnie wprowadzacie w błąd potencjalnych klientów. Jeśli to drugie, to naprawdę żenujące i daleko naganne oszukiwanie klientów. Jeśli to pierwsze, to proszę wytłumaczyć, dlaczego te dane co chwile powtarzają się, kursy nie są prawdziwe i każde odświeżenie powoduje wyświetlenie innych danych. Wstawiam neutralne oceny, bo nie korzystałem jeszcze z tego kantoru. Jeśli uzyskam odpowiedź obiecuję przetestować i rzetelnie ocenić. Rafał H-S Informatyk
Odpowiedź właściciela na powyższy komentarz
Witam. Nowa funkcjonalność na stronie Liderwalut.pl pokazuje losowo, wyświetlane w pętli transakcje naszych Klientów zawarte w ciągu ostatniej doby. Wyświetlane są wyłącznie faktycznie zrealizowane transakcje. Funkcjonalność ta została wprowadzona na podstawie sugestii naszych Klientów. Z wyrazami szacunku zespół Liderwalut.pl.
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Hancza o serwisie Amronet:
  Szybko zaksięgowany przelew zwrotny na rachunku w EUR,platforma technicznie dobrze funkcjonuje- widać przy każdej transakcji.
 • Isana o serwisie Amronet:
  Można ustalić indywidualnie dobre warunki, świetna obsługa kantoru.
 • mrgreen o serwisie Amronet:
  Firma rzetelnie i uczciwie traktuje Klienta, rabaty są przyznawane, a finanse bezpieczne.
 • Kasia o serwisie Kantoria.com:
  Wymieniam od kilku lat walutę w tym kantorze i jestem bardzo zadowolona .
 • bjorkenn o serwisie Amronet:
  Wiele korzyści poza tanią wyminą waluty, można np. bardzo szybko dokonać wpłaty na zagraniczny rachunek oraz dorobić sobie na programie partnerskim.
 • Guard28 o serwisie Amronet:
  Przewalutowanie przez platformę to pewność, że nie przepłacę, spokojnie mogę zdecydować po jakim kursie wymienię i czy to korzystne. Spread mnie nie dotyczy- oszczędzam. Krótko mówiąc - warto.
 • Jacek o serwisie Kantoria.com:
  Bez problemów i bardzo szybki transfer środków w jedną i w drugą strone.
 • Ania o serwisie DomWaluty:
  Szybko, sprawnie i dobry kurs. Dobra obsluga - przy jednej z trnasakcji pomylilam cos przy definiowaniu kont i od razu Pani zadzwonila do mnie z informacja, ze cos jest nie tak. Wyjaslilismy przez telefon i wszystko poszlo sprawnie. Widac, ze staraja sie o klienta ;-).
 • Kamil o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Portal się zacina, nie można zrobić prostej operacji. Dosłownie nie masz dostępu do własnych pieniędzy. Nie polecam.
 • Marie o serwisie WymieniajTaniej.pl:
  Bardzo dobry kantor, ale działa tylko w business hours
Infografika