Konik-Online

Strona internetowa

Kantor internetowy Konik-Online.pl to nowoczesna i łatwa w obsłudze platforma wymiany walut. Zapleczem naszego serwisu jest działający od ponad 20 lat Kantor Wymiany Walut "2xJ" z siedzibą w Krakowie, zyskując opinię wiarygodnej i rzetelnej firmy. Współpracujemy z 10 bankami, oferując w ich ramach transakcje ekspresowe oraz brak opłat za przelewy. Realizujemy transakcje wpłat i wypłat do banków w Anglii, Szkocji i Irlandii. Oferujemy najbardziej konkurencyjne kursy wymiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
lukrecja 14.07.2012 Spread dość atrakcyjny, szybkość przelewów z i do Aliora - błyskawiczna, przejrzystość platformy dobra. Wymieniałam już kilkakrotnie. Kantor wart polecenia.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
EL 05.07.2012 Pierwszy raz skorzystałam z kantoru internetowego. Błyskawica! Żadnych problemów z rejestracją i dokonaniem transakcji.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Zbigniew 26.06.2012 Dziś wykonałem pierwszą transakcje z tym kantorem. Obsługa rewelacyjna. Błyskawiczna i bez żadnych problemów. Pozdrawiam
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Marcin 21.06.2012 Bardzo szybka i wygodna rejestracja, przejrzysty i funkcjonalny interfejs użytkownika. Mają sporo banków i dobre kursy. Wykonałem dwie transakcje zakupu EUR i USD w Aliorze, miałem walutę po kilkunastu minutach na koncie. Ciekawostką jest to, że wymienionej waluty nie trzeba wypłacać, można przytrzymać w swoim portfelu na koncie kantoru i pospekulować ;-) Brak na razie stałych zleceń ale jeżeli to nie przeszkadza to polecam.
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Ryszard o serwisie MegaWaluta.pl:
  Skorzystałem bardzo na wymianie i polecam wszystkim.
 • markopolo o serwisie MegaWaluta.pl:
  Obsługa w kantorze na najwyższym poziomie. Po godz. 22 atakowałem support i otrzymałem od razu odpowiedź. Profesjonalne wsparcie i najlepsze kursy walut! Szczerze polecam.
 • Jacek o serwisie Cinkciarz.pl:
  Czekam 17 godzin na moje pieniądze z cinkciarza. Z banku zagranicznego walutę dostali po 2 godzinach od zrobienia przelewu, nie potrafią zrealizować przelewu złotówek. To ostatnia transakcja przeprowadzona za ich pośrednictwem. Zdecydowanie nie polecam.
 • Słoneczna o serwisie Amronet:
  Komfort wymiany waluty bez wychodzenia z domu. Kantor umożliwia sprawne płatności w EUR pomiędzy międzynarodowymi rachunkami.
 • J.mark o serwisie Amronet:
  Szybkość i wygoda wymiany waluty bardzo mnie satysfakcjonuje. Nico za mało banków partnerskich, ale i tak się opłaca,ponieważ oszczędność wynikająca z korzystnych transakcji swobodnie i z nawiązką pokrywa ewentualny koszt przelewu.
 • kamil o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  strona internetowa jest niedostępna w porze wieczorowej - można się zalogować, ale nie da się przeprowadzać żadnych operacji.
 • Marcin Wysyp o serwisie MegaWaluta.pl:
  Profesjonalna obsługa i super kursy. Wymieniam regularnie i jestem zadowolony. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 • Dawid Czarnecki o serwisie MegaWaluta.pl:
  Jestem mega zadowolony z transakcji i wymiany. polecam wszystkim.
 • Kasia o serwisie MegaWaluta.pl:
  Sprawnie przeprowadzona transakcja - w krótkim czasie i po niezłym kursie!
 • Łukasz o serwisie Walutomat:
  Dobre kursy. Szybka wymiana. Polecam
Infografika