Fritz Exchange

Strona internetowa

Platforma transakcyjna Fritz Exchange, działamy jak internetowy kantor wymiany walut online, ale z nami zyskach więcej! Kantor internetowy, wymiana walut online, zacznij oszczędzać!

Nie spodobał Ci się Fritz Exchange?

Znajdź alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
ja 30.03.2012 Ludzie! Żadna firma ubezpieczeniowa nie chce ubezpieczać kantorów. Jest to dla nich nieopłacalne. Znajomy pracuje w kantorze i ile razy próbował z szefem ubezpieczyć kantor... Po 2 tygodniach telefonów odpuścili. A w sieci można wszystko napisać.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gosia 09.03.2012 Fajne kursy, jednak zniechęciła mnie ilość błędnych informacji na stronie. Potwierdzam to co napisał Pan Jarek, wg. mnie za dużo nieścisłości żeby im powierzyć moje pieniądze. @karol, masz racje, to czy maja takie ubezpieczenie jest dla mnie bez znaczenia, jednak fakt że celowo wprowadzają człowieka w błąd jest dla mnie ogromnym minusem. Jednocześnie dziękuję Państwu Fryc za ogromny gest jakim jest stworzenie fundacji na rzecz chorych na autyzm. Pozdrawiam, Gosia
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Dawid 09.03.2012 Złego słowa nie mogę powiedzieć o obsłudze tego kantoru. Na początku to właśnie profesjonalizm udzielonych mi odpowiedzi sprawił, że wybrałem Fritz. Z uwagi na małą ilość banków założyłem sobie konto w Alior Banku, żeby się rozliczać - i rachunek w tym banku polecam! Rzeczywiście witryna jak ktoś wcześniej wspomniał jest trochę zakręcona, ale pomoc w formie filmików mi osobiście wszystko wyjaśniła. Do wielkich plusów należy zaliczyć: szybkość transakcji (wewnątrz Aliora wpłata i wypłata to dosłownie kilka minut), wszystkie zewnętrzne przelewy wysyłane w trybie pilnym (dosyć szybko dochodzą np. na moje stare konto w raifaisen), kurs wymiany i możliwość dokonywania przelewów bezpośrednio do zagranicznego banku (płacę koronami dostawcy, nie posiadając nawet osobistego rachunku w tej walucie). Po walutomacie to mój drugi kantor i jeśli nadal wszystko będzie na takich warunkach jak są obecnie realizowane, do głowy mi nie przyjdzie by zmieniać kantor.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ania 09.03.2012 Potwierdzam to co napisał Jarek i dodatkowo dodam, brak możliwości wpłaty do jednego banku i wypłaty waluty w drugim co jest standardem w innych kantorach. Strona na maksa nie czytelna, poukrywane informacje. No i te ubezpieczenie wielka ściema. Mają ubezpieczenie OC, które chroni ich przed tym jak klient przewróci się o wykładzinę w ich biurze. Na pewno nie chroni pieniędzy klientów.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
grzoegorz 08.03.2012 Bardzo solidny kantor. Korzystam już prawie 3 miesiące i nie było żadnych problemów, kontakt (telefoniczny) jest na bardzo dobrym poziomie,szkoda że jest mało banków ,no i super kursy
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Jarek 08.03.2012 Przyznam szczerze chciałem przetestować fritza, ale po przeczytaniu informacji na stronie głównej zrezygnowałem. Co prawda mają dość interesujące kursy, ale obsługują bezkosztowo tylko 2 banki (niestety akurat nie mój :/), a przy koszcie 15 PLN już mi się nie opłaca. Na stronie dużo mylących informacji: Piszą że jedyni na rynku oferują dźwignie finansową a tymczasem to tylko transakcja z opóźnioną zapłatą (kilka konkurencji też to oferuje), czyli innymi słowy jedna wielka ściema :/ Piszą że mają ubezpieczenie transakcji na 5 mln złotych tymczasem wg. mojej wiedzy (pracuje w branży ubezpieczeń już ładnych parę lat) NIE ISTNIEJE coś takiego, czyli kolejna ściema :/ Nie znalazłem też funkcji „bezpłatny dostęp do notowań Forex”, być może jest głębiej zakopana ale ja straciłem cierpliwość. Nie wspominając już o tym, że zanim dokopałem się do tabeli opłat upłynęło z 40min :/ Podsumowując, dużo mylących informacji, jak ktoś chce może zweryfikować, ja jednak idę testować konkurencjeJ
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Henryk 07.03.2012 Na tle konkurencji wypada zdecydowanie najlepiej ale jeszcze mogliby dać z siebie więcej, czekamy ! :)
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Marzena 29.02.2012 Bardzo sprawna obsługa, nawet niezłe kursy, przelew też szybko doszedł, uważam że jest godny polecenia
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Sergej o serwisie Cinkciarz.pl:
  Największą zaletą tego kantora to transakcji społecznościowy bez prowizji i po wygodnym kursie. Wady to oczywiście czas oczekiwania na wpłatą oraz wypłatą.
 • Maciej o serwisie Amronet:
  Polecam serdecznie ten kantor. Szczególnie doceniam szybkość obsługi oraz duży wybór ofert wymiany walut, dzięki czemu można znaleźć opcję idealną dla siebie :)
 • Antek o serwisie Amronet:
  Polecam serdecznie ten kantor: szybka obsługa, prosta w obsłudze strona www i bardzo korzystne oferty wymiany walut. Jak dla mnie Amronet jest idealny :)
 • xinski o serwisie Amronet:
  Platforma otwiera przed klientami nowe możliwości. Szybkie, wygodne wymiany i przelewy na cały świat
 • Artur o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Wszystko co najgorsze do potęgi "n" Strona ciągle się zawiesza, pieniądze przelewają bardzo długo. "Wyższa kultura bankowości" to jakaś kpina z klientów. Przygotowuję się do zmiany banku!
 • combo o serwisie Amronet:
  Taniej może być zawsze;)Co do platformy nie mam zastrzeżeń,jest funkcjonalna,praktycznie nie da się pogubić. Szybko i łatwo kupiłem EUR.
 • redzbiK o serwisie Amronet:
  Otrzymałem od kantoru wysoki rabat na początku współpracy, przewalutwanie opłacalne, bez problemów natury technicznej, bez niedomówień.
 • Piotr o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Jeśli zależy ci na szybkiej wymianie walut i wysokiej jakości obsługi to nie jest kantor dla ciebie , od godziny próbuje sprzedać dolary i cały czas coś się dzieje albo nie mogę się zalogować albo pokazuje komunikat " Wystąpił błąd" podczas próby wymiany
 • Piotr Andreskowski o serwisie MegaWaluta.pl:
  Rewelacyjny kantor. Kursy faktycznie lepsze niż u mocno reklamującej się konkurencji. Dla mnie najważniejsza jednak szybkość i prostota wymiany.
 • Piotrek o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Tragedia. Od pewnego czasu strona www nie nadaje sie do uzycia. ciagle sie wiesza
Infografika