Fritz Exchange

Strona internetowa

Platforma transakcyjna Fritz Exchange, działamy jak internetowy kantor wymiany walut online, ale z nami zyskach więcej! Kantor internetowy, wymiana walut online, zacznij oszczędzać!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
ja 30.03.2012 Ludzie! Żadna firma ubezpieczeniowa nie chce ubezpieczać kantorów. Jest to dla nich nieopłacalne. Znajomy pracuje w kantorze i ile razy próbował z szefem ubezpieczyć kantor... Po 2 tygodniach telefonów odpuścili. A w sieci można wszystko napisać.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gosia 09.03.2012 Fajne kursy, jednak zniechęciła mnie ilość błędnych informacji na stronie. Potwierdzam to co napisał Pan Jarek, wg. mnie za dużo nieścisłości żeby im powierzyć moje pieniądze. @karol, masz racje, to czy maja takie ubezpieczenie jest dla mnie bez znaczenia, jednak fakt że celowo wprowadzają człowieka w błąd jest dla mnie ogromnym minusem. Jednocześnie dziękuję Państwu Fryc za ogromny gest jakim jest stworzenie fundacji na rzecz chorych na autyzm. Pozdrawiam, Gosia
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Dawid 09.03.2012 Złego słowa nie mogę powiedzieć o obsłudze tego kantoru. Na początku to właśnie profesjonalizm udzielonych mi odpowiedzi sprawił, że wybrałem Fritz. Z uwagi na małą ilość banków założyłem sobie konto w Alior Banku, żeby się rozliczać - i rachunek w tym banku polecam! Rzeczywiście witryna jak ktoś wcześniej wspomniał jest trochę zakręcona, ale pomoc w formie filmików mi osobiście wszystko wyjaśniła. Do wielkich plusów należy zaliczyć: szybkość transakcji (wewnątrz Aliora wpłata i wypłata to dosłownie kilka minut), wszystkie zewnętrzne przelewy wysyłane w trybie pilnym (dosyć szybko dochodzą np. na moje stare konto w raifaisen), kurs wymiany i możliwość dokonywania przelewów bezpośrednio do zagranicznego banku (płacę koronami dostawcy, nie posiadając nawet osobistego rachunku w tej walucie). Po walutomacie to mój drugi kantor i jeśli nadal wszystko będzie na takich warunkach jak są obecnie realizowane, do głowy mi nie przyjdzie by zmieniać kantor.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ania 09.03.2012 Potwierdzam to co napisał Jarek i dodatkowo dodam, brak możliwości wpłaty do jednego banku i wypłaty waluty w drugim co jest standardem w innych kantorach. Strona na maksa nie czytelna, poukrywane informacje. No i te ubezpieczenie wielka ściema. Mają ubezpieczenie OC, które chroni ich przed tym jak klient przewróci się o wykładzinę w ich biurze. Na pewno nie chroni pieniędzy klientów.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
grzoegorz 08.03.2012 Bardzo solidny kantor. Korzystam już prawie 3 miesiące i nie było żadnych problemów, kontakt (telefoniczny) jest na bardzo dobrym poziomie,szkoda że jest mało banków ,no i super kursy
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Jarek 08.03.2012 Przyznam szczerze chciałem przetestować fritza, ale po przeczytaniu informacji na stronie głównej zrezygnowałem. Co prawda mają dość interesujące kursy, ale obsługują bezkosztowo tylko 2 banki (niestety akurat nie mój :/), a przy koszcie 15 PLN już mi się nie opłaca. Na stronie dużo mylących informacji: Piszą że jedyni na rynku oferują dźwignie finansową a tymczasem to tylko transakcja z opóźnioną zapłatą (kilka konkurencji też to oferuje), czyli innymi słowy jedna wielka ściema :/ Piszą że mają ubezpieczenie transakcji na 5 mln złotych tymczasem wg. mojej wiedzy (pracuje w branży ubezpieczeń już ładnych parę lat) NIE ISTNIEJE coś takiego, czyli kolejna ściema :/ Nie znalazłem też funkcji „bezpłatny dostęp do notowań Forex”, być może jest głębiej zakopana ale ja straciłem cierpliwość. Nie wspominając już o tym, że zanim dokopałem się do tabeli opłat upłynęło z 40min :/ Podsumowując, dużo mylących informacji, jak ktoś chce może zweryfikować, ja jednak idę testować konkurencjeJ
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Henryk 07.03.2012 Na tle konkurencji wypada zdecydowanie najlepiej ale jeszcze mogliby dać z siebie więcej, czekamy ! :)
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Marzena 29.02.2012 Bardzo sprawna obsługa, nawet niezłe kursy, przelew też szybko doszedł, uważam że jest godny polecenia
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Ryszard o serwisie MegaWaluta.pl:
  Skorzystałem bardzo na wymianie i polecam wszystkim.
 • markopolo o serwisie MegaWaluta.pl:
  Obsługa w kantorze na najwyższym poziomie. Po godz. 22 atakowałem support i otrzymałem od razu odpowiedź. Profesjonalne wsparcie i najlepsze kursy walut! Szczerze polecam.
 • Jacek o serwisie Cinkciarz.pl:
  Czekam 17 godzin na moje pieniądze z cinkciarza. Z banku zagranicznego walutę dostali po 2 godzinach od zrobienia przelewu, nie potrafią zrealizować przelewu złotówek. To ostatnia transakcja przeprowadzona za ich pośrednictwem. Zdecydowanie nie polecam.
 • Słoneczna o serwisie Amronet:
  Komfort wymiany waluty bez wychodzenia z domu. Kantor umożliwia sprawne płatności w EUR pomiędzy międzynarodowymi rachunkami.
 • J.mark o serwisie Amronet:
  Szybkość i wygoda wymiany waluty bardzo mnie satysfakcjonuje. Nico za mało banków partnerskich, ale i tak się opłaca,ponieważ oszczędność wynikająca z korzystnych transakcji swobodnie i z nawiązką pokrywa ewentualny koszt przelewu.
 • kamil o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  strona internetowa jest niedostępna w porze wieczorowej - można się zalogować, ale nie da się przeprowadzać żadnych operacji.
 • Marcin Wysyp o serwisie MegaWaluta.pl:
  Profesjonalna obsługa i super kursy. Wymieniam regularnie i jestem zadowolony. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 • Dawid Czarnecki o serwisie MegaWaluta.pl:
  Jestem mega zadowolony z transakcji i wymiany. polecam wszystkim.
 • Kasia o serwisie MegaWaluta.pl:
  Sprawnie przeprowadzona transakcja - w krótkim czasie i po niezłym kursie!
 • Łukasz o serwisie Walutomat:
  Dobre kursy. Szybka wymiana. Polecam
Infografika