Fritz Exchange

Strona internetowa

Platforma transakcyjna Fritz Exchange, działamy jak internetowy kantor wymiany walut online, ale z nami zyskach więcej! Kantor internetowy, wymiana walut online, zacznij oszczędzać!

Nie spodobał Ci się Fritz Exchange?

Znajdź alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
ja 30.03.2012 Ludzie! Żadna firma ubezpieczeniowa nie chce ubezpieczać kantorów. Jest to dla nich nieopłacalne. Znajomy pracuje w kantorze i ile razy próbował z szefem ubezpieczyć kantor... Po 2 tygodniach telefonów odpuścili. A w sieci można wszystko napisać.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gosia 09.03.2012 Fajne kursy, jednak zniechęciła mnie ilość błędnych informacji na stronie. Potwierdzam to co napisał Pan Jarek, wg. mnie za dużo nieścisłości żeby im powierzyć moje pieniądze. @karol, masz racje, to czy maja takie ubezpieczenie jest dla mnie bez znaczenia, jednak fakt że celowo wprowadzają człowieka w błąd jest dla mnie ogromnym minusem. Jednocześnie dziękuję Państwu Fryc za ogromny gest jakim jest stworzenie fundacji na rzecz chorych na autyzm. Pozdrawiam, Gosia
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Dawid 09.03.2012 Złego słowa nie mogę powiedzieć o obsłudze tego kantoru. Na początku to właśnie profesjonalizm udzielonych mi odpowiedzi sprawił, że wybrałem Fritz. Z uwagi na małą ilość banków założyłem sobie konto w Alior Banku, żeby się rozliczać - i rachunek w tym banku polecam! Rzeczywiście witryna jak ktoś wcześniej wspomniał jest trochę zakręcona, ale pomoc w formie filmików mi osobiście wszystko wyjaśniła. Do wielkich plusów należy zaliczyć: szybkość transakcji (wewnątrz Aliora wpłata i wypłata to dosłownie kilka minut), wszystkie zewnętrzne przelewy wysyłane w trybie pilnym (dosyć szybko dochodzą np. na moje stare konto w raifaisen), kurs wymiany i możliwość dokonywania przelewów bezpośrednio do zagranicznego banku (płacę koronami dostawcy, nie posiadając nawet osobistego rachunku w tej walucie). Po walutomacie to mój drugi kantor i jeśli nadal wszystko będzie na takich warunkach jak są obecnie realizowane, do głowy mi nie przyjdzie by zmieniać kantor.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ania 09.03.2012 Potwierdzam to co napisał Jarek i dodatkowo dodam, brak możliwości wpłaty do jednego banku i wypłaty waluty w drugim co jest standardem w innych kantorach. Strona na maksa nie czytelna, poukrywane informacje. No i te ubezpieczenie wielka ściema. Mają ubezpieczenie OC, które chroni ich przed tym jak klient przewróci się o wykładzinę w ich biurze. Na pewno nie chroni pieniędzy klientów.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
grzoegorz 08.03.2012 Bardzo solidny kantor. Korzystam już prawie 3 miesiące i nie było żadnych problemów, kontakt (telefoniczny) jest na bardzo dobrym poziomie,szkoda że jest mało banków ,no i super kursy
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Jarek 08.03.2012 Przyznam szczerze chciałem przetestować fritza, ale po przeczytaniu informacji na stronie głównej zrezygnowałem. Co prawda mają dość interesujące kursy, ale obsługują bezkosztowo tylko 2 banki (niestety akurat nie mój :/), a przy koszcie 15 PLN już mi się nie opłaca. Na stronie dużo mylących informacji: Piszą że jedyni na rynku oferują dźwignie finansową a tymczasem to tylko transakcja z opóźnioną zapłatą (kilka konkurencji też to oferuje), czyli innymi słowy jedna wielka ściema :/ Piszą że mają ubezpieczenie transakcji na 5 mln złotych tymczasem wg. mojej wiedzy (pracuje w branży ubezpieczeń już ładnych parę lat) NIE ISTNIEJE coś takiego, czyli kolejna ściema :/ Nie znalazłem też funkcji „bezpłatny dostęp do notowań Forex”, być może jest głębiej zakopana ale ja straciłem cierpliwość. Nie wspominając już o tym, że zanim dokopałem się do tabeli opłat upłynęło z 40min :/ Podsumowując, dużo mylących informacji, jak ktoś chce może zweryfikować, ja jednak idę testować konkurencjeJ
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Henryk 07.03.2012 Na tle konkurencji wypada zdecydowanie najlepiej ale jeszcze mogliby dać z siebie więcej, czekamy ! :)
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Marzena 29.02.2012 Bardzo sprawna obsługa, nawet niezłe kursy, przelew też szybko doszedł, uważam że jest godny polecenia
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Hancza o serwisie Amronet:
  Szybko zaksięgowany przelew zwrotny na rachunku w EUR,platforma technicznie dobrze funkcjonuje- widać przy każdej transakcji.
 • Isana o serwisie Amronet:
  Można ustalić indywidualnie dobre warunki, świetna obsługa kantoru.
 • mrgreen o serwisie Amronet:
  Firma rzetelnie i uczciwie traktuje Klienta, rabaty są przyznawane, a finanse bezpieczne.
 • Kasia o serwisie Kantoria.com:
  Wymieniam od kilku lat walutę w tym kantorze i jestem bardzo zadowolona .
 • bjorkenn o serwisie Amronet:
  Wiele korzyści poza tanią wyminą waluty, można np. bardzo szybko dokonać wpłaty na zagraniczny rachunek oraz dorobić sobie na programie partnerskim.
 • Guard28 o serwisie Amronet:
  Przewalutowanie przez platformę to pewność, że nie przepłacę, spokojnie mogę zdecydować po jakim kursie wymienię i czy to korzystne. Spread mnie nie dotyczy- oszczędzam. Krótko mówiąc - warto.
 • Jacek o serwisie Kantoria.com:
  Bez problemów i bardzo szybki transfer środków w jedną i w drugą strone.
 • Ania o serwisie DomWaluty:
  Szybko, sprawnie i dobry kurs. Dobra obsluga - przy jednej z trnasakcji pomylilam cos przy definiowaniu kont i od razu Pani zadzwonila do mnie z informacja, ze cos jest nie tak. Wyjaslilismy przez telefon i wszystko poszlo sprawnie. Widac, ze staraja sie o klienta ;-).
 • Kamil o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Portal się zacina, nie można zrobić prostej operacji. Dosłownie nie masz dostępu do własnych pieniędzy. Nie polecam.
 • Marie o serwisie WymieniajTaniej.pl:
  Bardzo dobry kantor, ale działa tylko w business hours
Infografika