Cinkciarz.pl

Strona internetowa

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut. Transakcje po żądanym kursie. Usługi dla kredytobiorców. Karty walutowe.

Nie spodobał Ci się Cinkciarz.pl?

Znajdź alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
piotr 22.11.2012 Najlepszy kurs NOK. Pracuję za granicą i wracam do PL na 2 tyg i mam możliwość wymiany tylko wieczorem. Wpłacam wieczorem, następnego dnia mam już na kocie złotówki. Nie zależy mi na 15-to minutowej wymianie ale na najlepszym kursie i bezpieczeństwie wymiany i właśnie cinkciarz tak ma. Polecam ten kantor
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gucio 07.11.2012 No niestety, czas realizacji jest losowy (od kilku godzin do kilku dni). Dziwnym trafem transakcje realizowane są w momencie gdy kurs rynkowy zmienia się na korzyść kantoru (w porównaniu do kursu transakcji). Jeśli komuś nie przeszkadza, że kantor gra jego pieniędzmi (kiedy on ich potrzebuje) to niech korzysta z Cikciarza.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Anna 09.08.2012 Spróbowałam dziś po raz pierwszy i transakcja przebiegła bez zarzutów, szybko i po korzystniejszym niż u konkurencji kursie, dodatkowo nie muszę wcześniej przelewać złotówek aby zatwierdzić kurs wymiany.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Nataniel 01.08.2012 Kurs wymiany- zbliżony do pozostałych kantorów internetowych, jeśli komuś zależy na czasie a nie zależy na różnicy w kursie o 0,01 zł to powinien raczej wybrać inny kantor. Czas realizacji - jeśli ktoś pisze do 60 min. max do 8 h to powinien się tego trzymać, jeśli tego nie wypełnia, niech zrezygnuje z takiej reklamy. U mnie przelew z ich strony trwał ponad 24h. Portfel banków - standardowo jak większość kantorów Jakość obsług- żaden z podanych przez nich numerów do kontaktu w sprawie realizacji zlecenia nie odpowiada, próbowałem się dodzwonić przez ponad pół godziny. Przejrzystość witryny - jedyny plus trochę wyróżniający firmę na tle konkurencji.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Majkkel 30.07.2012 A ja polecam - korzystam z Cinkciarza od listopada 2011, poczytałem trochę opinii na tej stronie, przejrzałem konkurencję i nie zmienię kantoru. To prawda - w maju i czerwcu były problemy z czasem realizacji transakcji, były "problemy z bankiem", który niby odrzucał przelewy, tak to prawda. Sam się zastanawiałem, czy nie zmienić kantoru i analizowałem pozostałe, ale każdy miał coś, co mi nie pasowało. Dzisiaj mogę spokojnie powiedzieć, że nie zmienię kantoru: - kursy walut i tak są najlepsze w Cinkciarzu (chociaż inne niż na głównej stronie, ale nie czarujmy się, nie takie chwyty marketingowe są znane światu), - za transakcję płacę po transakcji, nie przesyłam pieniędzy przed, na żadne rachunki, dla mnie to duży plus, dziecka do konta w Cinkciarzu nie dopuszczam, więc problem przypadkowej realizacji transakcji u mnie nie istnieje, - portfel banków jest największy i jeśli ktoś daje za niego jedną gwiazdkę, to chyba pracuje u konkurencji, - czas realizacji - kiedyś były problemy, ale dzisiaj transakcja trwała 40 minut (od kliknięcia realizacji do waluty na moim koncie) - najwyraźniej coś się pozytywnie zmieniło, można zapomnieć co było złe. - jakość obsługi - dla mnie akurat jest OK, - przejrzystość strony - nie mam zastrzeżeń. Miałem tylko jeden przypadek, kiedy opóźniła mi się spłata raty kredytu, z powodu opóźnienia wpływu na rachunek. To były te słynne "odrzucenia przez bank" w maju, ale to był tylko ten jeden raz. Z pełną świadomością daję komplet gwiazdek i dalej będę kupował CHF na Cinkciarzu, ale obiecuję, że jeśli coś zmieni się na gorsze, to też o tym tu napiszę.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Tomek 25.06.2012 Cinckiarz nie jest dobrym wyborem - niekorzystny regulamin + kursy na stronie nie są rzeczywistości tymi transakcyjnymi.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gosia 08.05.2012 Kursy OK obsługa też ale cze realizacji kilkakrotnie przekracza określole w regulaminie 8 godzin. Kiedy sie człowiek upomina zwalają na problemy w banku. Dwa razy Spóźniłam się przez nich z ratą kredytu i planuje przejść do konkurencji.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Artur 13.04.2012 Kursy walut na przyzwoitym poziomie. W ostatnim czasie notorycznie przedłużają czas realizacji. Miła obsługa. Nie poszerzają ilości kont własnych w bankach współpracujących. Sprawiają wrażenie jakby grali na kursach przeciw klientowi. Jeśli kurs waluty wzrasta - wydłuża się czas realizacji przelewów do momentu powrotu do kursu korzystnego dla kantoru. Po kilku obsuwach rezygnuję z ich usług. Nie polecam.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Masterziom 01.04.2012 Ostatnio notorycznie nie dotrzymują terminu przelewów, po ponagleniu przesyłają pieniądze, miła obsługa, przejrzysta witryna, dobre kursy.
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Sergej o serwisie Cinkciarz.pl:
  Największą zaletą tego kantora to transakcji społecznościowy bez prowizji i po wygodnym kursie. Wady to oczywiście czas oczekiwania na wpłatą oraz wypłatą.
 • Maciej o serwisie Amronet:
  Polecam serdecznie ten kantor. Szczególnie doceniam szybkość obsługi oraz duży wybór ofert wymiany walut, dzięki czemu można znaleźć opcję idealną dla siebie :)
 • Antek o serwisie Amronet:
  Polecam serdecznie ten kantor: szybka obsługa, prosta w obsłudze strona www i bardzo korzystne oferty wymiany walut. Jak dla mnie Amronet jest idealny :)
 • xinski o serwisie Amronet:
  Platforma otwiera przed klientami nowe możliwości. Szybkie, wygodne wymiany i przelewy na cały świat
 • Artur o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Wszystko co najgorsze do potęgi "n" Strona ciągle się zawiesza, pieniądze przelewają bardzo długo. "Wyższa kultura bankowości" to jakaś kpina z klientów. Przygotowuję się do zmiany banku!
 • combo o serwisie Amronet:
  Taniej może być zawsze;)Co do platformy nie mam zastrzeżeń,jest funkcjonalna,praktycznie nie da się pogubić. Szybko i łatwo kupiłem EUR.
 • redzbiK o serwisie Amronet:
  Otrzymałem od kantoru wysoki rabat na początku współpracy, przewalutwanie opłacalne, bez problemów natury technicznej, bez niedomówień.
 • Piotr o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Jeśli zależy ci na szybkiej wymianie walut i wysokiej jakości obsługi to nie jest kantor dla ciebie , od godziny próbuje sprzedać dolary i cały czas coś się dzieje albo nie mogę się zalogować albo pokazuje komunikat " Wystąpił błąd" podczas próby wymiany
 • Piotr Andreskowski o serwisie MegaWaluta.pl:
  Rewelacyjny kantor. Kursy faktycznie lepsze niż u mocno reklamującej się konkurencji. Dla mnie najważniejsza jednak szybkość i prostota wymiany.
 • Piotrek o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Tragedia. Od pewnego czasu strona www nie nadaje sie do uzycia. ciagle sie wiesza
Infografika