Cinkciarz.pl

Strona internetowa

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut. Transakcje po żądanym kursie. Usługi dla kredytobiorców. Karty walutowe.

Nie spopodobał Ci się Cinkciarz.pl?

Znamy doskonałą alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
piotr 22.11.2012 Najlepszy kurs NOK. Pracuję za granicą i wracam do PL na 2 tyg i mam możliwość wymiany tylko wieczorem. Wpłacam wieczorem, następnego dnia mam już na kocie złotówki. Nie zależy mi na 15-to minutowej wymianie ale na najlepszym kursie i bezpieczeństwie wymiany i właśnie cinkciarz tak ma. Polecam ten kantor
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gucio 07.11.2012 No niestety, czas realizacji jest losowy (od kilku godzin do kilku dni). Dziwnym trafem transakcje realizowane są w momencie gdy kurs rynkowy zmienia się na korzyść kantoru (w porównaniu do kursu transakcji). Jeśli komuś nie przeszkadza, że kantor gra jego pieniędzmi (kiedy on ich potrzebuje) to niech korzysta z Cikciarza.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Anna 09.08.2012 Spróbowałam dziś po raz pierwszy i transakcja przebiegła bez zarzutów, szybko i po korzystniejszym niż u konkurencji kursie, dodatkowo nie muszę wcześniej przelewać złotówek aby zatwierdzić kurs wymiany.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Nataniel 01.08.2012 Kurs wymiany- zbliżony do pozostałych kantorów internetowych, jeśli komuś zależy na czasie a nie zależy na różnicy w kursie o 0,01 zł to powinien raczej wybrać inny kantor. Czas realizacji - jeśli ktoś pisze do 60 min. max do 8 h to powinien się tego trzymać, jeśli tego nie wypełnia, niech zrezygnuje z takiej reklamy. U mnie przelew z ich strony trwał ponad 24h. Portfel banków - standardowo jak większość kantorów Jakość obsług- żaden z podanych przez nich numerów do kontaktu w sprawie realizacji zlecenia nie odpowiada, próbowałem się dodzwonić przez ponad pół godziny. Przejrzystość witryny - jedyny plus trochę wyróżniający firmę na tle konkurencji.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Majkkel 30.07.2012 A ja polecam - korzystam z Cinkciarza od listopada 2011, poczytałem trochę opinii na tej stronie, przejrzałem konkurencję i nie zmienię kantoru. To prawda - w maju i czerwcu były problemy z czasem realizacji transakcji, były "problemy z bankiem", który niby odrzucał przelewy, tak to prawda. Sam się zastanawiałem, czy nie zmienić kantoru i analizowałem pozostałe, ale każdy miał coś, co mi nie pasowało. Dzisiaj mogę spokojnie powiedzieć, że nie zmienię kantoru: - kursy walut i tak są najlepsze w Cinkciarzu (chociaż inne niż na głównej stronie, ale nie czarujmy się, nie takie chwyty marketingowe są znane światu), - za transakcję płacę po transakcji, nie przesyłam pieniędzy przed, na żadne rachunki, dla mnie to duży plus, dziecka do konta w Cinkciarzu nie dopuszczam, więc problem przypadkowej realizacji transakcji u mnie nie istnieje, - portfel banków jest największy i jeśli ktoś daje za niego jedną gwiazdkę, to chyba pracuje u konkurencji, - czas realizacji - kiedyś były problemy, ale dzisiaj transakcja trwała 40 minut (od kliknięcia realizacji do waluty na moim koncie) - najwyraźniej coś się pozytywnie zmieniło, można zapomnieć co było złe. - jakość obsługi - dla mnie akurat jest OK, - przejrzystość strony - nie mam zastrzeżeń. Miałem tylko jeden przypadek, kiedy opóźniła mi się spłata raty kredytu, z powodu opóźnienia wpływu na rachunek. To były te słynne "odrzucenia przez bank" w maju, ale to był tylko ten jeden raz. Z pełną świadomością daję komplet gwiazdek i dalej będę kupował CHF na Cinkciarzu, ale obiecuję, że jeśli coś zmieni się na gorsze, to też o tym tu napiszę.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Tomek 25.06.2012 Cinckiarz nie jest dobrym wyborem - niekorzystny regulamin + kursy na stronie nie są rzeczywistości tymi transakcyjnymi.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Gosia 08.05.2012 Kursy OK obsługa też ale cze realizacji kilkakrotnie przekracza określole w regulaminie 8 godzin. Kiedy sie człowiek upomina zwalają na problemy w banku. Dwa razy Spóźniłam się przez nich z ratą kredytu i planuje przejść do konkurencji.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Artur 13.04.2012 Kursy walut na przyzwoitym poziomie. W ostatnim czasie notorycznie przedłużają czas realizacji. Miła obsługa. Nie poszerzają ilości kont własnych w bankach współpracujących. Sprawiają wrażenie jakby grali na kursach przeciw klientowi. Jeśli kurs waluty wzrasta - wydłuża się czas realizacji przelewów do momentu powrotu do kursu korzystnego dla kantoru. Po kilku obsuwach rezygnuję z ich usług. Nie polecam.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Masterziom 01.04.2012 Ostatnio notorycznie nie dotrzymują terminu przelewów, po ponagleniu przesyłają pieniądze, miła obsługa, przejrzysta witryna, dobre kursy.
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Ryszard o serwisie MegaWaluta.pl:
  Skorzystałem bardzo na wymianie i polecam wszystkim.
 • markopolo o serwisie MegaWaluta.pl:
  Obsługa w kantorze na najwyższym poziomie. Po godz. 22 atakowałem support i otrzymałem od razu odpowiedź. Profesjonalne wsparcie i najlepsze kursy walut! Szczerze polecam.
 • Jacek o serwisie Cinkciarz.pl:
  Czekam 17 godzin na moje pieniądze z cinkciarza. Z banku zagranicznego walutę dostali po 2 godzinach od zrobienia przelewu, nie potrafią zrealizować przelewu złotówek. To ostatnia transakcja przeprowadzona za ich pośrednictwem. Zdecydowanie nie polecam.
 • Słoneczna o serwisie Amronet:
  Komfort wymiany waluty bez wychodzenia z domu. Kantor umożliwia sprawne płatności w EUR pomiędzy międzynarodowymi rachunkami.
 • J.mark o serwisie Amronet:
  Szybkość i wygoda wymiany waluty bardzo mnie satysfakcjonuje. Nico za mało banków partnerskich, ale i tak się opłaca,ponieważ oszczędność wynikająca z korzystnych transakcji swobodnie i z nawiązką pokrywa ewentualny koszt przelewu.
 • kamil o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  strona internetowa jest niedostępna w porze wieczorowej - można się zalogować, ale nie da się przeprowadzać żadnych operacji.
 • Marcin Wysyp o serwisie MegaWaluta.pl:
  Profesjonalna obsługa i super kursy. Wymieniam regularnie i jestem zadowolony. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 • Dawid Czarnecki o serwisie MegaWaluta.pl:
  Jestem mega zadowolony z transakcji i wymiany. polecam wszystkim.
 • Kasia o serwisie MegaWaluta.pl:
  Sprawnie przeprowadzona transakcja - w krótkim czasie i po niezłym kursie!
 • Łukasz o serwisie Walutomat:
  Dobre kursy. Szybka wymiana. Polecam
Infografika