Alior Bank - Kantor Walutowy

Strona internetowa

Wirtualny Kantor Alior Banku to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut. Gwarantujemy bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut

Nie spodobał Ci się Kantor Alior Banku?

Znajdź alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Krzysiek 04.09.2012 Wymieniłem PLN na USD i około godziny 12 przesłałem je na swój rachunek w ING. Niestety - pieniądze na moim rachunku znalazły się dopiero następnego dnia, pomimo że ING księguje dewizy przychodzące do godziny 14. Na infolinii nikt nie jest w stanie nic powiedzieć - tylko przelew wyszedł.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Adam 22.08.2012 Kantor walutowy w Aliorze? Tak, pod warunkiem, że nie będziecie chcieli wypłacić zakupionych dewiz w placówce banku, bo jest z tym bardzo duży problem. W ramach testu zakupiłem 280 USD. Udałem się do placówki na pl. Szewczyka w Katowicach. Dolarów brak, pani musi gdzieś po nie iść, ale sama nie może, a pracownik z którym by mogła jest zajęty. OK. Poszedłem się przejść, wracam po 15 minutach. Pani pyta ile tych dolarów i poszła. Za chwilę wraca – w banku mają tylko setki. Wypłaciłem więc 200. Po resztę udałem się do placówki na Warszawską. Tu w kasie tylko jedna osoba, niestety zlecała przelew zagraniczny. Najwyraźniej było to pierwsze takie zlecenie w tym oddziale, bo zaangażowanych było kilku pracowników, po ok. 35 minutach udało się i mogłem zostać obsłużony. Oczywiście mieli tylko banknoty 50 i 100 dolarowe. Wypłaciłem 50. Po resztę wstąpiłem do oddziału na Ściegiennego. Jest to Private Banking, ale na stronie kantoru pisze, że też można wypłacić walutę. W praktyce okazało się, że nie można. Zostało mi 30 USD do wypłacenia, ciekawe za którym podejściem się uda? Ja już się wyleczyłem z korzystania z Kantoru Walutowego w Alior Banku.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Siemek 07.08.2012 Nie wiem jak z czasem dla innych banków, ja mam konto w aliorze więc pieniążki wymieniłem błyskawicznie, raczej okazjonalnie wymieniam waluty, ale tak czy siak, mnie się ta forma podoba, pozdrawiam
• REKLAMA •

Ostatnie komentarze

 • Sergej o serwisie Cinkciarz.pl:
  Największą zaletą tego kantora to transakcji społecznościowy bez prowizji i po wygodnym kursie. Wady to oczywiście czas oczekiwania na wpłatą oraz wypłatą.
 • Maciej o serwisie Amronet:
  Polecam serdecznie ten kantor. Szczególnie doceniam szybkość obsługi oraz duży wybór ofert wymiany walut, dzięki czemu można znaleźć opcję idealną dla siebie :)
 • Antek o serwisie Amronet:
  Polecam serdecznie ten kantor: szybka obsługa, prosta w obsłudze strona www i bardzo korzystne oferty wymiany walut. Jak dla mnie Amronet jest idealny :)
 • xinski o serwisie Amronet:
  Platforma otwiera przed klientami nowe możliwości. Szybkie, wygodne wymiany i przelewy na cały świat
 • Artur o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Wszystko co najgorsze do potęgi "n" Strona ciągle się zawiesza, pieniądze przelewają bardzo długo. "Wyższa kultura bankowości" to jakaś kpina z klientów. Przygotowuję się do zmiany banku!
 • combo o serwisie Amronet:
  Taniej może być zawsze;)Co do platformy nie mam zastrzeżeń,jest funkcjonalna,praktycznie nie da się pogubić. Szybko i łatwo kupiłem EUR.
 • redzbiK o serwisie Amronet:
  Otrzymałem od kantoru wysoki rabat na początku współpracy, przewalutwanie opłacalne, bez problemów natury technicznej, bez niedomówień.
 • Piotr o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Jeśli zależy ci na szybkiej wymianie walut i wysokiej jakości obsługi to nie jest kantor dla ciebie , od godziny próbuje sprzedać dolary i cały czas coś się dzieje albo nie mogę się zalogować albo pokazuje komunikat " Wystąpił błąd" podczas próby wymiany
 • Piotr Andreskowski o serwisie MegaWaluta.pl:
  Rewelacyjny kantor. Kursy faktycznie lepsze niż u mocno reklamującej się konkurencji. Dla mnie najważniejsza jednak szybkość i prostota wymiany.
 • Piotrek o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Tragedia. Od pewnego czasu strona www nie nadaje sie do uzycia. ciagle sie wiesza
Infografika