Fritz Exchange

Strona internetowa

Platforma transakcyjna Fritz Exchange, działamy jak internetowy kantor wymiany walut online, ale z nami zyskach więcej! Kantor internetowy, wymiana walut online, zacznij oszczędzać!

Nie spodobał Ci się Fritz Exchange?

Znajdź alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ocena 3.86/5 na podstawie 195 ocen i 39 opinii

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Rzeczywiście - kurs ok. Ale niestety opłaty za przelewy zadecydowały o tym, że przeszedłem do innego banku. Plusem natomiast było, że nie ukrywają żadnej opłaty - od razu z góry zostałem uprzedzony podczas kontaktu, za co i w jakiej wielkości pobrane zostaną opłaty. Samo korzystanie z platformy sprawia trochę kłopotu (przy pierwszej transakcji sporo się męczyłem), ale w ogólnej ocenie nie było najgorzej. Jak już się obsługi nauczy, to w kilka minut można zrealizować transakcję.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ludzie! Żadna firma ubezpieczeniowa nie chce ubezpieczać kantorów. Jest to dla nich nieopłacalne. Znajomy pracuje w kantorze i ile razy próbował z szefem ubezpieczyć kantor... Po 2 tygodniach telefonów odpuścili. A w sieci można wszystko napisać.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Fajne kursy, jednak zniechęciła mnie ilość błędnych informacji na stronie. Potwierdzam to co napisał Pan Jarek, wg. mnie za dużo nieścisłości żeby im powierzyć moje pieniądze. @karol, masz racje, to czy maja takie ubezpieczenie jest dla mnie bez znaczenia, jednak fakt że celowo wprowadzają człowieka w błąd jest dla mnie ogromnym minusem. Jednocześnie dziękuję Państwu Fryc za ogromny gest jakim jest stworzenie fundacji na rzecz chorych na autyzm. Pozdrawiam, Gosia
Amronet DobryStart
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Złego słowa nie mogę powiedzieć o obsłudze tego kantoru. Na początku to właśnie profesjonalizm udzielonych mi odpowiedzi sprawił, że wybrałem Fritz. Z uwagi na małą ilość banków założyłem sobie konto w Alior Banku, żeby się rozliczać - i rachunek w tym banku polecam! Rzeczywiście witryna jak ktoś wcześniej wspomniał jest trochę zakręcona, ale pomoc w formie filmików mi osobiście wszystko wyjaśniła. Do wielkich plusów należy zaliczyć: szybkość transakcji (wewnątrz Aliora wpłata i wypłata to dosłownie kilka minut), wszystkie zewnętrzne przelewy wysyłane w trybie pilnym (dosyć szybko dochodzą np. na moje stare konto w raifaisen), kurs wymiany i możliwość dokonywania przelewów bezpośrednio do zagranicznego banku (płacę koronami dostawcy, nie posiadając nawet osobistego rachunku w tej walucie). Po walutomacie to mój drugi kantor i jeśli nadal wszystko będzie na takich warunkach jak są obecnie realizowane, do głowy mi nie przyjdzie by zmieniać kantor.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Potwierdzam to co napisał Jarek i dodatkowo dodam, brak możliwości wpłaty do jednego banku i wypłaty waluty w drugim co jest standardem w innych kantorach. Strona na maksa nie czytelna, poukrywane informacje. No i te ubezpieczenie wielka ściema. Mają ubezpieczenie OC, które chroni ich przed tym jak klient przewróci się o wykładzinę w ich biurze. Na pewno nie chroni pieniędzy klientów.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Bardzo solidny kantor. Korzystam już prawie 3 miesiące i nie było żadnych problemów, kontakt (telefoniczny) jest na bardzo dobrym poziomie,szkoda że jest mało banków ,no i super kursy
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Przyznam szczerze chciałem przetestować fritza, ale po przeczytaniu informacji na stronie głównej zrezygnowałem. Co prawda mają dość interesujące kursy, ale obsługują bezkosztowo tylko 2 banki (niestety akurat nie mój :/), a przy koszcie 15 PLN już mi się nie opłaca. Na stronie dużo mylących informacji: Piszą że jedyni na rynku oferują dźwignie finansową a tymczasem to tylko transakcja z opóźnioną zapłatą (kilka konkurencji też to oferuje), czyli innymi słowy jedna wielka ściema :/ Piszą że mają ubezpieczenie transakcji na 5 mln złotych tymczasem wg. mojej wiedzy (pracuje w branży ubezpieczeń już ładnych parę lat) NIE ISTNIEJE coś takiego, czyli kolejna ściema :/ Nie znalazłem też funkcji „bezpłatny dostęp do notowań Forex”, być może jest głębiej zakopana ale ja straciłem cierpliwość. Nie wspominając już o tym, że zanim dokopałem się do tabeli opłat upłynęło z 40min :/ Podsumowując, dużo mylących informacji, jak ktoś chce może zweryfikować, ja jednak idę testować konkurencjeJ
Walutomat 8% Taniej
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Na tle konkurencji wypada zdecydowanie najlepiej ale jeszcze mogliby dać z siebie więcej, czekamy ! :)
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Bardzo sprawna obsługa, nawet niezłe kursy, przelew też szybko doszedł, uważam że jest godny polecenia
• REKLAMA •
KantorOnline

Ostatnie komentarze

 • Ewelina o serwisie Cinkciarz.pl:
  Nie polecam ! Koszt anulowania transakcji, to do 10% wartości przelewu - to jest jakaś kpina. Wypada czytać regulamin długości książki. Popelniłam błąd w przelewie i musiałam anulować transakcję. Pomimo tego, że kurs waluty się nie zmienił musiałam zapłacić 200 zł - na szczęście przelew byl na małą kwotę. Wcześniej…
 • Czarek o serwisie Walutomat:
  Dobry i szybki automat do wymiany pieniędzy. Oszczędność w stosunku do banku na dzisiejszej wymianie to ponad 2%. Polecam.
 • Adam S o serwisie WymieniajTaniej.pl:
  Jak dla mnie to jest dobra firma i poziom usługi mnie zadowala. Zawsze może być lepiej i taniej ale nie ma czego się czepiać.
 • Włodzimierz Szymczak o serwisie Amronet:
  Właśnie przetestowałem pierwszy raz: Księgowanie wpłaty - 6 minut Operacja przewalutowania - kilka sekund Przelew zwrotny i księgowanie na koncie (mbank) - 11 minut Panel jest czytelny, ale widziałem ładniejsze. Poza tym wszystko ok, mogę rekomendować.
 • Nereczka o serwisie Kantoria.com:
  Już od dłuższego czasu tu wymieniam, jak dotąd - OK :)
 • Maciej o serwisie Rkantor.com:
  Porządny kantor. Tanio, szybko i sprawnie - polecam
 • Agnieszka o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Moim zdaniem ten kantor z dnia na dzień jest coraz gorszy.Po raz kolejny już od piątku do poniedziałku nie mogę zrobić przelewu. Tj.kpina abym nie mógła dysponować wlasnymi pienindziej. Obsługa do kitu.Serdecznie ODRADZAM!!
 • Alessandro Morra o serwisie Cinkciarz.pl:
  Polecam
 • Michał o serwisie Konik-Online:
  Kantor polecam każdemu, sam korzystam bardzo długo, kursy zawsze korzystne, szybka realizacja przewalutowań.
 • Krzysztof o serwisie Alior Bank - Kantor Walutowy:
  Gdyby nie było innych kantorów, to pewnie bym dalej korzystał, ale przy tej konkurencji oraz braku wrażliwości na prośby i uwagi klienta, przeniosłem się do innego serwisu. Nie idź tą drogą aliorze, bo takich niezadowolonych klientów bedziesz miał więcej. Nie polecam tego serwisu ze względu na niską jakość obsługi oraz…
Infografika