Alior Bank - Kantor Walutowy

Strona internetowa

W Kantorze Walutowym Alior Banku aż 9 nowych walut!

- lew bułgarski (BGN),

- peso meksykańskie (MXN),

- lej rumuński (RON),

- rand południowoafrykański (ZAR),

- baht tajski (THB),

- nowy szekel izraelski (ILS),

- dolar hongkoński (HKD),

- kuna chorwacka (HRK),

- lira turecka (TRY).

 

https://kantor.aliorbank.pl/

Wirtualny Kantor Alior Banku to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut. Gwarantujemy bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut

Nie spodobał Ci się Kantor Alior Banku?

Znajdź alternatywę!

Oceń ten kantor Przejdz do tego kantoru
Twoja ocena
Twoje dane

Ocena ogólna

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ocena 3.92/5 na podstawie 325 ocen i 65 opinii

Indywidualne opinie

Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Ten kantor mogę polecić. 100% bezpieczeństwa przez BFG. Realizacja tego samego dnia dla transakcji przed 10:30. Dobre spredy, Wszystkie koszty widoczne podczas wymiany walut.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
To zabawne, ale ja własnie lubie Kantor Aliora za te blokady. W pazdzierniku nie mialam jeszcze środków na rachunku aby kupic wystarczajaca ilosc franków, ale kurs byl najniższy od kilku dni bo tylko 3,37, wiec zrobilam transakcje z blokada, nastepnego dnia doplacilam kase i zaoszczedzilam na racie... 25zł, bo kurs wzrosł w miedzyczasie prawie do 3,4... Teraz odkryłam jeszcze zlecenia z limitem ceny, radość z ustrzelenia najlepszego kursy jest jeszcze większa :) Polecam!!!
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
OJJJ uważajcie, transakcja wymiany z blokada !!!!!, wymieniłem zbyt dużą kwotę z PLN na EUR, zaznaczyłem nieświadomie blokadę kursu, zablokowano mi 5% środków, po 2 dniach otrzyamłem informacje że środki były niewystarczające, wymiana nie doszła do skutku ALE BANK POBRAŁ 5% PROWIZJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za nic !!!!! więc zastanówcie się
PlusKantor 5000 jednostek bez spreadu
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Nie rozumiem, jak można mieć pretensję do Aliora za to, że banki do których się wysyła pobierają (czasem) opłaty - to powinien być raczej impuls do zamknięcia rachunków w tamtych bankach... Ja z kantorem Aliora jestem od ponad 4 miesięcy, kilkadziesiąt transakcji i przelewów - te ostatnie zawsze w całości za darmo, po prostu wiem gdzie wysyłam i jaki TOIP ma bank odbiorca. Oprócz darmowych przelewów uważam, że mają rewelacyjne kursy a ich tryb 24h jest nie do pobicia - działa również w weekendy i święta. Miałem jeszcze przygodę z Fritzem, Internetowym i Walutomatem ale Alior jednak ich przebił.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Szanowny "Oficjalne stanowisko Alior Banku" po kilku pierwszych transakcjach nie wiem jakim cudem można zrobić darmowy przelew waluty. Owszem, z konta Alior nic nie ubywa natomiast jestem obciążany prowizją jako odbiorca (w innym banku) Tak działa Niższa kultura Bankowości. Po przygodzie z Aliorem na kilkadziesiąt tysięcy EUR wracam do internetowych kantorów.
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Nie polecam !!! Kurs może i dobry, ale jak się okazało przelewy wychodzące z kantoru w walucie są możliwe do wykonania tylko jako przelew zagraniczny, choć trafiają do banku w Polsce, przez co łupią za to prowizję. Czyste zdzierstwo, bo np.w topfx.pl przelew taki jest normalnym przelewem krajowym i nikt nie kosi za to dodatkowej kasy. Dlatego - omijać szerokim łukiem kantor Alior Banku !!!!
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
do tej pory korzystalem z roznych kantorow internetowych. skorzystalem z kantoru alior abnku. bo to niby bank, bezpieczenie i gwarancje i wszystko bedzie ladnie. i niespoedzianka, bank naliczyl mnie oplate za przelew, tak ze zabolalo. wracam do sprawdzonych i uczciwych serwisow kantorow online. z daleka od bankow w zakresie wymiany walut
Walutomat 8% Taniej
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
Uwaga na wymianę z blokadą w kantorze ALIOR BANKU!!! Jak nie dopłacimy pozostałej kwoty to przeliczają po kursie dewiz zablokowane środki!!! Można nieźle stracić!!!
Odpowiedź właściciela na powyższy komentarz
Drodzy forumowicze, Klienci Alior Banku mogą na mocy zawartej Umowy o Kantor Walutowy zawierać transakcje z blokadą. Pozwalają one na zakup waluty bez konieczności posiadania całości środków na transakcję. Do zawarcia transakcji konieczne jest posiadanie jedynie 5 % kwoty sprzedawanej przez Klienta, pozostałą część środków musi dopłacić w ciągu dwóch dni roboczych. Jeżeli klient dopłaci środki, transakcja zostanie rozliczona po zaakceptowanym wcześniej kursie wymiany. Jeżeli Klient nie dopełni warunków transakcji i nie dopłaci brakujących środków, nastąpi zamknięcie transakcji zgodnie z zaakceptowanym Regulaminem Kantoru Walutowego. W zależności od kierunku zmian kursów wymiany, w wyniku zamknięcia rachunek Klienta może zostać uznany (bez ograniczeń) lub obciążony (kwotą niewiększą niż zablokowane 5% kwoty transakcji). Klientom decydującym się na transakcję z blokadą wyświetlane jest przypomnienie o konsekwencjach niedopełnienia warunków wymiany. Opisana przez Użytkownika sytuacja była więc skutkiem niedopełnienia przez Klienta warunków transakcji, które były mu znane i o których był informowany. Z poważaniem, Zespół Alior Banku
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
@Tomasz dnia 04.10.2012 Darmowe przelewy są w ramach limitów przy kupnie waluty, a nie od ilości przelewów. Limity te to: EURO 4000 USD 1000 CHF 600 GBP 800 HUF 2000 Jeżeli wykonasz przelew powyżej tych kwot, to zostaniesz obarczony prowizją. Aktualne limity możesz zobaczyć w ustawieniach, a zresztą przy dokonywaniu przelewu masz pod formularzem "prowizje". Masz rację. Trzeba czytać!
Kurs wymiany
Czas realizacji
Portfel banków
Jakość obsługi
Przejrzystość witryny
A więc tak, kantor Alior Banku to badziew i ściema, dla zachęty wprowadzają darmowy transfer waluty do innego banku przez 2 transakcje; w trzeciej już mnie obciążyli kwotą 50 zł za przelew !!! Uczulam wszystkich do przeczytania wzdłuż i wszerz regulaminu; i taryfy opłat - bo do zakupywania i przelewania waluty dla kredytu hipotecznego ten kantor dla mnie nie istnieje i nie ma sensu. Wracam do internetowegokantoru.
Odpowiedź właściciela na powyższy komentarz
Klienci Alior Banku mogą bezpłatnie wysyłać środki wymienione w Kantorze Walutowym przelewami walutowymi w opcjach kosztowych BEN i SHA wszystkimi trybami (normalny, pilny, ekspres). Ponadto Bank nie wprowadza żadnych ograniczeń, co do liczby darmowych przelewów oraz ich kwoty. Wartość licznika, który zgodnie z Regulaminem Kantoru Walutowego jest narzędziem służącym do monitorowania kwoty, którą można za darmo wysłać z Kantoru, zależy wyłącznie od kwoty transakcji wymiany zawartych przez klienta. Licznik sumuje środki kupione przez klienta w Kantorze Walutowym osobno dla każdej z walut.Wartość licznika w każdej chwili może zostać zweryfikowana w zakładce „Ustawienia”. Dodatkowo w szablonie przelewu walutowego znajduje się pole „prowizja”, w którym prezentowana jest opłata, pobierana za złożenie danego przelewu. W przypadku gdy jej wysokość budzi jakiekolwiek wątpliwości klienta, może on skontaktować się z Bankiem za pomocą formularza na stronie lub infolinii (19 502). Zarówno zasady działania licznika, jak i opłaty pobierane dla przelewów wykraczających poza jego wartość ,są ujęte w dokumentacji akceptowanej przez klientów w procesie rejestracji w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz są cały czas dostępne w sekcji „Dokumentacja”.
• REKLAMA •
KantorOnline

Ostatnie komentarze

 • aneta o serwisie Amronet:
  wszystko szybko i sprawnie jak zawsze
 • Krzysztof o serwisie XKANTOR.COM:
  Polecam szybko działaja, transakcje przebiegaja bezproblemowo.
 • Seb o serwisie Amronet:
  Współpraca z tą firmą jest bardzo sprawna i trwa już bardzo długo.
 • Maciek o serwisie XKANTOR.COM:
  Bardzo szybko księgują i przelewają środki z powrotem, na cinkciarzu ta sama operacja trwała prawie cały dzień!
 • robert o serwisie Walutomat:
  jest ok
 • Arek o serwisie XKANTOR.COM:
  Szybko i Solinie polecam wszystkim
 • Wojtek o serwisie InternetowyKantor.pl:
  Kantor super, wymiana błyskawiczna polecam
 • Ela o serwisie Walutomat:
  Bardzo szybka i fachowa obsługa godna polecenia
 • Michał o serwisie Amronet:
  Bardzo polecam, to najlepszy i chyba najszybszy Kantor internetowy
 • Bezel o serwisie InternetowyKantor.pl:
  Najlepszy Kantor. Szybkoi sprawnie !!!! i po najlepszym KURSIE...!!!!
Infografika